Secret Circle RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG forum.

Основен партньор!
Playground 6320747X
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Да станем приятели
Playground EmptyПет Ное 08, 2013 5:12 pm by Alyssa

» или или
Playground EmptyПон Яну 21, 2013 5:43 pm by Ратма

» Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Playground EmptyПон Яну 21, 2013 5:39 pm by Ратма

» ВНЕЗАПНО МАСОВО РП! ~ Огормния фонтан от водка на средата на площада.
Playground EmptyНед Яну 20, 2013 8:37 pm by Ратма

» Другарче за масово
Playground EmptyНед Яну 20, 2013 4:42 pm by Charlotte.

» Другарче за РП
Playground EmptyСъб Яну 19, 2013 6:39 pm by Amanda Stark

» Всичко останало
Playground EmptyСря Яну 16, 2013 8:16 am by Holland Harley

» POTATOOO
Playground EmptyВто Яну 15, 2013 8:18 pm by Amanda Stark

» Никове в други форуми
Playground EmptyПон Яну 14, 2013 12:01 pm by Kyle Benningford

» За или против
Playground EmptyНед Яну 13, 2013 5:17 pm by Ратма

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 34, на Съб Юни 02, 2018 8:59 am
le Team
Playground 14lohaa
Статистика
Имаме 125 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Лени

Нашите потребители са написали 11231 мнения in 443 subjects

You are not connected. Please login or register

Playground

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Playground Empty Playground Чет Сеп 22, 2011 5:07 pm

A.J.

A.J.
Кръгът
Кръгът

Playground Bowling2

2Playground Empty Re: Playground Пон Яну 07, 2013 8:07 pm

Уилям Тригър

Уилям Тригър
Кръгът
Кръгът

Всичко , което исках в този момент беше малко почивка.
Почивка от постоянните въпроси , които почти винаги оставаха без отговор ; почивка от досадните ми родители; почивка от бившата ми приятелка , която непрекъснато звънеше , за да провери дали съм с някоя друга.(Какво , по дяволите , я интересува, нали тя скъса с мен?) ; почивка от всички събития , които се бяха случили напоследък.
Реших вечерта да прекарам с приятели и да по играем.Нищо особено.Съвсем спокойна и обичайна вечер.
Поръчахме си по няколко бири и започнахме да обсъждаме всяка една млада дама , която минаваше покрай нас и въртеше дупето си.
Ау, някой имаха...божествени задници , а други бяха пълна скръб.Да си кажа честно не обичах големите задници ,но не обичах и прекалено малките..все пак трябваше да има , какво да се хване.
Някой момичета бяха по-красиви от други; някой макар и не толкова красиви хващаха повече окото.Може би нещо в походката им или в начина , по който гледаха.
-Наздраве, да пием за всички хубави жени.- и надигнахме чашите, отпихме.
След третата бира усещах виене на свят.Мамка му , защо не хапнах преди да изляза?Сега се чувствах пиян.Няма огромно значение така или иначе щях да се прибера сам и в двата случая; щях отново да слушам виковете и караниците на родителите ми ; да се затворя в стаята ми и да слушам музика.Може би щях да пиша марихуана..
Не исках да се прибирам сам.Това е истината.
Трябваше да стана и да се разходя.Тръгнах към тоалетната , но по пътя реших , че трябва да блъсна някого и да разлея питието му върху чисто новите му дрехи.Ах ,колко съм невнимателен.
-Извинете.- казах и влязох в тоалетната без да се обърна и да видя кой бе потърпевшия.
Когато свърших и вдигнах ципа си се обърнах и едно привлекателно момиче беше забило поглед в мен, явно тя беше тази с питието.
Имах чувството , че всеки момент ще ме почне на бой.
-Прощавай , не съм искал.Замая ми се главата.Мога да платя щетите , ако пожелаеш.Или искаш да те черпя едно питие?


3Playground Empty Re: Playground Пон Яну 07, 2013 9:09 pm

Holland Harley

Holland Harley
Революционерите
Революционерите

Какво, по дяволите, правеше из мола? Глупости, разбира се, че имаше работа из мола. Ако нямаше, то нямаше да бъде точно тук сега и да се бори с петната от бира по люлякювия на цвят шал с бледи черни щампи на букви и кръстчета. Много ли искаше, когато пожела да го притежава, но бялото етикетче с цената се оказа далеч непосилно за момиче без родители, бягащо от радара на социалните, вероятно и някой други, което просто опитваше да загърби миналото и да отбягва да напомня за него на околните. Лу упорито опитваше да изтърка петната от леката материя, но без успех, пък и грешката бе, че опитваше с минимално количество вода. Накрая просто се предаде и вдигна поглед. През няколко кичура забеляза настоящето си положение и нечия смътна фигура в далечината на половин метър от себе си с гръб към нея.
Проклятие. Единствената дума, която съвсем неволно изплува в главата й бе съвсем неуместна за положение на млада дама в очите на по-възрастните госпожи, разхождащи се под ръка из мола, но те можеха да си замълчат, защото едва ли бе нужно мнението им, когато бе объркала табелките на еднаквите сиви врати просто бе последвала младият господин до мъжката половинка на тоалетните помещения.
- По-скоро ти трябва да ме прощаваш. – проговори, когато се отърси от шока на глупостта си и чутите думи достигнаха до мозъка й. – Защо пък не? Така или иначе ще явно ще прибирам този шал със себе си след като щетите са непоправими.
Повдигна леко рамене и просто метна пострадалото парче плат обратно около врата си, позволявайки му да виси като изстрадал парцал. Неловкостта внезапно я завладя и за дрехите си Лу въобще не обърна внимание, докато откри нещо изключително забавно в жалките си опити да изтръгне защитения етикет, който все още не бе дал сигнал, че е напуснал магазина. Поне можеше да се похвали, че имаше най-жалкото, но и епично почти запознанство. Все пак си оставаше постижение.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите